TT Ads

Rüyada Mezar Görmek

Rüyada mezar görmek zahiri manası itibariyle olumsuz sayılabilir. Oysaki gerçekler bunun tam tersidir. Mezar yokluğu ve ölümü insana hatırlatır. Rüyada görülen mezar son buluş ve bitiştir. Kısaca rüyada mezar görmek dertlerden, borçlardan ve duygusal sıkıntılardan kurtuluştur. Bu müjdeli rüya, hayırlı manası ile size yük olan şeyden kurtulacağınız anlamına geliyor. Kendinize göre rüyayı yorumladığınızda örneğin hasta iseniz kesinlikle şifa bulacaksınız. Rüyada mezarlık görmek ne manaya gelir? sorularınıza dilerseniz daha detaylı yanıt vermeye çalışalım.

 

Rüyada Mezarlık Görmek

Kesinlikle sevinmeniz gereken bir rüyadır. Rüyada Mezarlık Görmek kötü manada düşünülmemelidir.  İlk bakıldığında bir takım kötü rüya görenler bu rüyalarını genelde kimseye anlatmazlar. Açıklamasının korkutucu olacağından çekinirler. İslam âlimleri rüyaların tabir edilirken hayra yorumlanmasını tavsiye edeler. Bu da gösteriyor ki rüyanız sizin inancınızdır. Rüyaların gerçeğe dönüşmesi itikada bağlıdır. Rüyada mezar görmek kötülüklerden ve sıkıntılardan kurtulmaktır.

 

Rüyada Mezar Kazmak

Bu tip rüyalar dostlarınıza anlatılmalıdır. İyiye yorulmalıdır. Göreceksiniz nasıl kısa zamanda beklentiniz gerçekleşecek. Rüyalarınızı sevdiklerinizle güçlendiriniz. İyi bir inanç ve kanaat rüyaları ok gibi hizaya getirir ve muhteşem sonuçları ortaya çıkarır. Rüyada mezar kazmak yahut rüyada mezar görmek hayallerinizin gerçekleşeceğini gösteriyor. Yakın vakitte dostu sevindiren düşmanı çatlatan nice güzellikler sizi bekliyor.

 

Rüyalar Tabir Edildiği Şekilde Çıkmaya Müsaittir

Rüyalar tabir edildiği şekilde çıkmaya müsaittir. Rüyalar sizin bizzat itikatınızdır. Hani güzellik paylaşıldığı oranda nasıl çoğalır ya aynen rüyalarda bunun gibi güzel anlamlarla

yâd edilince güzelleşir ve gerçekleşir. İnsan hayatında moral ve inancın gücünden bahsetmeye gerek bile yok. Rüyada mezar görmek çok müjdeli bir rüya olduğundan eş ve dostla paylaşılıp güçlü bir inançla müjdeye dönüşmesi sağlanmalıdır. Rüya tabirlerinde diğer siteleri dize getiren ve rekor kıran sizin siteniz doğrunun ve hakkın yanında oldu. İnandığımız her şeyi sizlerle paylaşıyoruz. En derin sırları bile çekinmeden kaleme alıyoruz. Bu nedenle kısa sürede ilk sıralara sizler vasıtasıyla taşındık. Her daim çizgimizi bozmadan ve yeni yeni paylaşımlarla birlikte olmayı arzuluyoruz. Bizleri sizsiz bırakmazsınız değil mi?

 

TT Ads

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lütfen Cevaplayınız *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>