TT Ads

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek, birçok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Görülen rüyaya bağlı olarak, sıkıntılı haber alınacağına, bir düşmanın varlığına veya maddi anlamda yaşanacak kayıplara işaret ediyor olabilir. Rüyada kedi görmek ayrıca, öz güven ve dirayet olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Kedi Sevmek

Rüyada kedi görmek eğer güzel bir şekilde gerçekleşiyorsa, olumlu konulara delalet eder. Kedi sevdiğini gören kişinin öz güveni ve gücü yüksektir, karşılaştığı tüm zorlukları tek başına göğüsleyerek ayakta kalmayı başarır.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyada yavru kedi sevmek, sevdiğiniz kişileri son zamanlarda ihmal ettiğinize işaret eder. Sizin yardımınıza ihtiyacı olan kişilere destek olmuyor olabilirsiniz.

Rüyada Siyah veya Beyaz Kedi Sevmek

Rüyada beyaz kedi sevdiğini görmek, kişinin iş hayatında başarılarını engellemeye çalışan biri olduğuna fakat bu art niyetli insanın çabalarının olumsuz sonuçlanacağına işaret eder. Ayrıca art niyetli kişilerin hane içerisinde müdahale etmeye çalışarak ailenin huzurunu kaçırmaya çalışacağına da yorumlanır. Ancak bu kişiler rüya sahibine zarar veremezler.

Rüyada siyah kedi sevdiğini görmek genel anlamda olumsuz olaylara yorumlanır. Yakın zamanda olumsuz sonuçlar doğurabilecek birtakım olaylar meydana gelebilir, bu konuda gereken önlemlerin alınması gerekir.

Rüyada Kedi Tırmalaması

Rüyada kedi görmek, eğer kedinin zarar vermesiyle sonuçlanıyorsa tatsız olayların habercisidir. Rüyayı gören kişinin psikolojisi bozulabilir veya bu kişi şanssız durumlarla karşılaşabilir.

Rüyada Siyah Kedi Tırmalaması

Rüyada sahibi kendisini siyah bir kedinin tırmaladığını gördüyse, stresli ve zor bir döneme girer. Kişi manevi anlamda kendisini huzursuz hissederek kötü günler geçirir. Rüya sahibinin gergin günler geçireceğine delalet eder. Stresli ve zor günlerin yaşanacağını haber ettiği ile açıklanır.

Rüyada Beyaz Kedi Tırmalaması

Rüyada beyaz kedi tarafından tırmalanmak da genel olarak olumsuz olaylara delalet eder. Rüya sahibi şanssız olaylarla karşılaşır, morali bozulur ve kendisini çıkmazda hisseder.

Rüyada Kedi Görmek ve Öldürmek

Rüyada kedi görmek ve öldürmek, kötü olaylardan ve kazalardan uzak kalmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisine zarar vermeye çalışan insanlara karşı koyarak kendisini belalardan korur. Ayrıca rüyada kedi görmek ve öldürmek, kişinin maddi kayıplardan kurtularak güçleneceği anlamına da gelmektedir.

 

 

TT Ads

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lütfen Cevaplayınız *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>