TT Ads

Köfteci Yusuf  ismi herkese lezzetli bir köfte tadı çağrıştırır.

Köfteci Yusufla tanışmam yıllar öncesine dayanır. Bursa “ya yaptığımız seyahatlerden birinde, yol üzerinde bulunan Köfteci Yusuf , ızgara köfte kokusuyla bizi cezbetmiş., vakit darlığı sebebiyle duramadığımız için paket yaptırıp, arabaya alarak yemiştik,Müptelası olduğumuz bu lezzeti Bursa”ya her yolumuz düştüğünde uğrayıp hem yiyip, hem de paket yaptırarak sevdiklerimize taşıdığımız Köfteci Yusuf artık Pendik sahil İdo iskele girişinde.

Duyduğumuzda çok sevindiğimiz ve ilk fırsatta ailecek bir pazar yemeği yemek için   tercih ettiğimiz  Köfteci Yusuf Pendik te; daha ekonomik ve daha bereketli olduğundan, masamıza yarım kilo köfte ve yarım kilo ile kuzu şiş sipariş ettik,İkram olarak ise  mevsim salata ve acı sos getirdiler. Hızlı ve seri hizmet etmeleri çok etkileyiciydi.Çocukların yemek için acele etmesi bile bizi bunaltmadan son buldu.Özellikle yemek yeme sorunu olan küçük oğlumun kuzu şişi çok beğenerek yemesi, bizi gerçekten çok sevindirdi. Yemek yememiz bittiğinde hemen çay ikram edildi.Yediğimiz yemeğin lezzeti, güler yüzlü hizmeti ve çıkışta yaptığımız haftalık kasap alışverişi bizi çok mutlu etmişti.

Haftanın her günü sabah 09;00 ile 23;00  saatleri arasında Köfteci Yusuf Pendik”e giderek özel tarif güzel lezzetli köftesini yiyebilirsiniz. Köftenin yanı sıra  çorba,salata kuzu şiş,ciğer,kuzu pirzola,sucuk gibi zengin menü ve ekmek kadayıfı tatlısını da sipariş edip tadabilirsiniz.Kahvaltı seçeneği olan mekanda menemende yiyebilirsiniz. Köfteci Yusuf personeli, müşteri memnuniyeti için ellerinden gelen gayreti gösteren her türlü özveri içinde çalışan bir ekipten oluşmaktadır.

Mekanda kasap bölümü olduğundan,kasap alışverişini yapabileceğiniz Köfteci Yusufta, et ve sucuk çeşitlerini bulabilirsiniz.

Köfteci Yusuf ; köfteyi  çiğ ve pişmiş  olarak kilo ile satın alabilme imkanı da sunmaktadır.

Herkese tavsiye ederim.

 

TT Ads

One comment

  • TAHİR
    TAHİR
    Reply

    çok faydalı oluyorsunuz insanların gideceği yer hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyorsunuz teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lütfen Cevaplayınız *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>